Relacja z Konferencji podsumowującej projekt ŚMPK
Dodano 14.12.2011 o 12:43:13
W dniu 8 grudnia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli odbyła się konferencja podsumowująca projekt: "Śląskie Manufaktury Przemysłów Kultury" realizowany w ramach działania 6.2 Promocja przedsiębiorczości Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

O godzinie 12.00 prof. zw. dr hab. Andrzej Klasik, Rektor Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli, przywitał wszystkich przybyłych na konferencję gości oraz wygłosił krótki wykład wprowadzający "Przedsiębiorczość i biznes w kulturze".

Tadeusz Donocik – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach omówił Rolę samorządu gospodarczego w rozwoju przedsiębiorczości w kontekście Projektu.

Marcin Budziński – kierownik projektu w interesujący sposób podsumował Projekt oraz przedstawił jego dobre praktyki.

W drugiej części konferencji, Grażyna Sekścińska – koordynator ds. szkoleń i doradztwa przedstawiła doświadczenia etapu szkoleniowo – doradczego Projektu. Krzysztof Wrana przygotował wykład pt. "Kultura - to się opłaca" wzbogacony prezentacją multimedialną oraz chętni Uczestnicy Projektu zaprezentowali swoje firmy również wykorzystując przygotowane przez siebie prezentacje multimedialne.

Na zakończenie Kierownik projektu podziękował wszystkim za przybycie i aktywne uczestnictwo w konferencji oraz zaprosił wszystkich gości na lunch.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z:
- publikacją poprojektową
- prezentacją podsumowującą projekt oraz promującą dobre praktyki
a także do obejrzenia galerii.